W tym roku kruki od Ravcore przyniosą prezenty na święta – rusza nowa promocja

Zostały tylko dwa tygodnie na wybór prezentów pod choinkę. Wszystkich, którzy zwracają uwagę na dobrą jakość sprzętu i gadżetów gamingowych, na pewno ucieszą najnowsze promocje, przygotowane przez Ravcore. Dzięki polskiemu producentowi peryferii komputerowych, otrzymamy darmowy kod do pełnej wersji gry Counter-Strike: Global Offensive lub 30% zniżkę na zakup innego, bijącego rekordy popularności tytułu – Battlefield 1 (kupując sprzęt Ravcore w RTV Euro AGD). W ten sposób sprawimy sobie lub innym podwójną radość z prezentów w trakcie nadchodzących świąt.
Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest nabycie jednego z produktów objętych promocją w nieprzekraczającym terminie 31 grudnia 2016 roku oraz wypełnienie i przesłanie specjalnego formularza znajdującego się na stronach promocyjnych: www.cs.ravcore.com lub www.bf.ravcore.com.
Ravcore to polska marka sprzętu dla graczy istniejąca na rynku od 2015 roku. „Kruki” oferują profesjonalne peryferia komputerowe dla tych użytkowników, którzy cenią sobie produkty o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Dzięki działom obsługi klienta ulokowanym na terenie całej Polski, ułatwiony jest także kontakt z producentem. Zarejestrowanie paragonu poświadczającego zakup sprzętu na stronie internetowej Ravcore włączy 12-miesięczną gwarancję producenta w systemie DOOR-TO-DOOR.
Więcej o szczegółach świątecznej akcji Ravcore, regulaminie, produktach objętych promocją wraz z pełną listą sklepów partnerskich, dowiecie się na www.cs.ravcore.com iwww.battlefield.ravcore.com.
 

Źródło: Ravcore