W przyszłym tygodniu Sony zapowie aż 7 nowych gier

Wygląda na to, że Sony planuje zapowiedzieć w przyszłym tygodniu aż siedem nowych gier. Firma ujawniła we wczorajszym poście na swoim blogu, że dokona tego podczas imprezy Paris Games Week, w poniedziałek 30 października. Zapowiedzi mają dotyczyć zarówno tytułów na Play Station 4, jak i Play Station VR.
Wszystkich zapowiedzi Sony zamierza dokonać w godzinie tak zwanego pre-show, które rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego. Następnie, o godzinie 18:00, gdy show zacznie się na poważnie, Sony dokładniej przedstawi nowe tytuły. Po zakończeniu imprezy Sony zorganizuje transmisję, która jeszcze lepiej przedstawi owe gry.
„To będzie szalony dzień.” – powiedział Sid Shuman z Sony. We wspomnianym poście pojawiła się także informacja, że „E3 było tylko połową sukcesu”. Przypomnijmy, że podczas targów E3 firma zaprezentowała na przykład remake gry Shadow of the Colossus, przybliżoną datę premiery nowego God of War, a także multiplayer z Call of Duty: WWII.

W Internecie będziecie mogli obejrzeć streama z prezentacji Sony w ramach Paris Games Week. Wszelkie nowe zwiastuny gier zobaczycie również na naszej stronie. Jak myślicie, co nowego firma zaprezentuje podczas imprezy?

Źródło:Sony