W Chinach powstaje mobilny klon Overwatcha

Jak się okazuje, w Chinach powstaje gra pod tytułem League of Titans, która ma podejrzanie zbyt wiele wspólnego z nadchodzącym tytułem Blizzarda. Mowa tu oczywiście o Overwatch –produkcji, która na pecetach i konsolach zawita już jutro – 24 maja.
Tak jak zobaczycie na poniższych obrazkach, League of Titans przypomina strzelankę Blizzarda pod względem charakterystycznej grafiki, kreacji samych postaci, czy interfejsu. Co więcej, być może nawet nazwa chińskiej gry nie jest dziełem przypadku. Warto dodać, że Overwatch wyrósł na zgliszczach projektu Titan, który został przerwany po 7 latach pracy.
League of Titans
League of Titans
League of Titans
League of TitansZdjęcia, które w serwisie Imgur umieścił jeden z użytkowników Reddita – Rebirdhk, przedstawiają hybrydę FPSa i MOBA w bardzo wczesnej fazie rozwoju, której twórcy najwyraźniej poszukują inwestorów. Co ciekawe, z fotografii tych można wywnioskować, że tytuł niekoniecznie ma być przeznaczony na komputery osobiste czy konsole, a urządzenia… mobilne.
Oczywiście, wiele razy porównywano Overwatch do Team Fortress 2, ale tym razem mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Ciekawe, czy League of Titans to jedyny bliźniak Overwatcha, który powstaje w Chinach.

Źródło:PCGamesN