Twórcy Wiedźmina 3 zdradzają easter eggi – oto jeden z ciekawszych

Wiedźmińska seria gier świętuje właśnie swoją 11. rocznicę. Z tej okazji studio CD Projekt RED udostępnia za pośrednictwem Twittera ciekawostki związane ze swoimi produkcjami. Najnowsza dotyczy Wiedźmina 3 i… nieodkrytego przez wielu graczy statku-widmo. Czy wiedzieliście, że takowy pojawia się na Skellige?
Statek-widmo w Wiedźminie 3 pojawia się w jednej z lokacji posępnego archipelagu, tylko o określonej godzinie w nocy. Jeśli chcecie go znaleźć, udajcie się na obszar z niewielkimi wyspami pomiędzy An Skellig i Hindarsfjall. Powinniście żeglować na tych wodach około godziny 1 w nocy. Chodzi oczywiście o czas w grze.Jeśli nie macie cierpliwości do samodzielnej eksploracji, to poniżej znajdziecie spoiler. Oto jak wygląda tajemniczy statek w Wiedźminie 3.

Niestety, nie zapowiedziano jeszcze czwartej odsłony Wiedźmina, ale CD Projekt RED przygotowało coś w ramach pocieszenia. Już w tym miesiącu swoją premierę ma Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Serwujemy Wam świeżutki, 37-minutowy gameplay z tej produkcji.