Tracer Toriado i Oblivion – myszki z dobrymi sensorami w niskich cenach

Do sprzedaży trafiły właśnie dwie nowe myszki Tracer Gamezone. Uważamy, że warto zwrócić na nie uwagę ze względu na ich naprawdę przyzwoite sensory oraz bardzo atrakcyjne ceny. Co dokładnie oferują Tracer Gamezone Toriado i Tracer Gamezone Oblivion?

Tracer GAMEZONE ToriadoTracer GAMEZONE Toriado cenaTracer GAMEZONE Toriado cena

Tracer GAMEZONE Toriado dzięki sensorowi optycznemu AVAGO 3050 oferuje dobrą wydajność wydajność w rozdzielczości do 4000 DPI oraz prędkość próbkowania na poziomie 1000 Hz. Sześć w pełni programowalnych przycisków pozwoli uporządkować makra, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze. Wygodę użytkowania zapewniać ma solidna konstrukcja z gumowanego plastiku, która dodatkowo ułatwia utrzymanie myszy w dłoni.

Tracer GAMEZONE OblivionTracer GAMEZONE Oblivion cena

Tracer GAMEZONE Oblivion to produkt o całkowicie innej specyfikacji niż jego optyczny brat. Oblivion wyposażono w laserowy sensor AVAGO 9800 o rozdzielczości 8200 DPI, uważany przez profesjonalistów za jeden z najlepszych na rynku. Próbkowanie na poziomie 1000 Hz zapewniać ma płynność ruchu i wierne odwzorowanie sterowania.Tracer GAMEZONE Oblivion cenaGumowany plastik ma sprawiać, że mysz nie wyślizgnie się z ręki, nawet podczas najbardziej zaciętych pojedynków. Całości dopełniają teflonowe ślizgacze, dzięki którym najnowsza myszka laserowa od Tracer GAMEZONE porusza się po dowolnej podkładce bez uczucia jakiegokolwiek oporu. Obudowa skrywa 8 przycisków, które można dostosować do osobistych preferencji za pomocą dołączanego przez producenta oprogramowania.
Podświetlenie LED i Oprogramowanie
Podświetlenie LED modeli Toriado i Oblivion subtelnie rozświetla biurko. Dodatkowo, podświetlenie LED można dostosować do własnych preferencji dzięki oprogramowaniu od Tracer GAMEZONE.
Obie myszy wyposażono w gruby, opleciony kabel o długości 170 cm, który zapewni trwałość i niezawodność użytkowania na długie lata. Sterownik, który można ściągnąć na stronie producenta oferuje zmianę funkcji siedmiu programowalnych przycisków na obudowie Toriado oraz takich parametrów, jak m.in. DPI i częstotliwość próbkowania. Dedykowane profile użytkownika pozwolą na pełną dowolność w konfiguracji najpotrzebniejszych ustawień, niezależnie od tego, kto aktualnie używa myszy. Bieżący działający profil można rozpoznać poprzez zaprogramowany wcześniej kolor podświetlenia myszy – wraz ze zmianą ustawień, zmieni się kolor LED.
Myszki Tracer GAMEZONE znajdują się w sprzedaży w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym. Tracer Toriado jest dostępna już od 84 złotych, natomiast Oblivion kupimy w cenie zaczynającej się od 119 złotych.
– Tracer wprowadzając linię gamingowych produktów GAMEZOME zdawał sobie sprawę z tego, że na najwyższym poziomie rozgrywek nie ma miejsca na kompromisy. W związku z polityką naszej firmy, w modelach Toriado oraz Oblivion zdecydowaliśmy się na użycie sensorów firmy AVAGO, która jest niekwestionowanym liderem na rynku rozwiązań dla najbardziej wymagających graczy. Toriado i Oblivion to nasi faworyci w kategorii produktów, które gwarantują znakomitą jakość za niewielką kwotę – mówi Artur Zaborowski, menedżer marketingu Tracer GAMEZONE. – Oba modele z linii GAMEZONE ukierunkowane są na użytkowników chcących zdobywać najwyższe miejsca w rankingach, niezależnie od tego, czy preferują myszki optyczne czy laserowe. To użytkownik ma wybrać, jaki chce sensor – my dajemy mu wybór! –  dodaje Zaborowski.
 
 

Źródło: Tracer