Tom Hanks to świetny aktor i… twórca aplikacji na iPada

Prawdopodobnie gdyby nie nazwisko twórcy aplikacji,Hanx Writer, nie wzbudzałaby ona aż tak szerokiego zainteresowania. Właściwie, to omawiana w tym wpisie aplikacja góruje we wszystkich TOP listach App Store.
W każdym razie – znany aktor w swoim nowym przedsięwzięciu raczej nie kierował się chęcią dywersyfikacji dochodów domowego budżetu, co raczej ziścił jedno ze swoich marzeń i podzielił się swoim zainteresowaniem z szeroką społecznością internautów. Niewielu z Was zapewne wie, że Tom Hanx fascynuje się maszynami do pisania (#gimbynieznajo ;-). Te old-schoolowe urządzenia charakteryzują się przede wszystkim charakterystycznym dźwiękiem towarzyszącym wprowadzaniu liter i przechodzeniu do kolejnych wersów. I to też robi aplikacja aktora. Hanx Writer to po prostu notatnik, oferujący ciekawy wygląd, nietypową czcionkę i niezłą „oprawę audio”.
Aplikację można pobrać za darmo. Jest jednak jeden problem – nie obsługuje ona polskich znaków. Być może jednak potrzebujecie jakiejś aplikacji do notatek w języku angielskim – wówczas sprawdzi się całkiem nieźle.

źródło: app store