Titanfall 2 z tradycyjną kampanią oraz większym arsenałem

Titanfall to sieciowa produkcja stworzona przez studio Respawn Entertainment, utworzone z kluczowych ludzi odpowiedzialnych za serię Call of Duty. Shooter szybko zdobył popularność, zaś zyski jakie przyniósł wydawcy, zachęciły go do rozpoczęcia prac nad kontynuacją.
Titanfall 2 będzie od swego poprzednika lepszy pod kilkoma względami. Przede wszystkim ukaże się również na konsole PlayStation, których użytkownicy w pierwszą część nie mogli zagrać ze względu na wyłączność dla platform Microsoftu. Ta informacja została kilka dni temu potwierdzona przez Vince’a Campellę, dyrektora Respawn Entertainment.Drugą dobrą wiadomością jest to, że tytuł zostanie wreszcie wzbogacony o tradycyjną kampanię dla samotnego gracza, więc przestanie być już tylko sieciowym shooterem. Poinformował o tym Abbie Heppe, managerka społeczności fanów studia, która potwierdziła również, że pojawi się znacznie więcej broni.
Nie chciała się co prawda wdawać w szczegóły, lecz zapewniła, że fani na pewno będą zadowoleni, gdyż przy tworzeniu Titanfall 2 autorzy wezmą pod uwagę wiele dostarczonych przez nich sugestii i wskazówek.
Pozostaje nam więc tylko czekać na rynkowy debiut Titanfall 2, który nie ma jeszcze ustalonego terminu premiery i prawdopodobnie trafi na sklepowe półki dopiero w przyszłym roku.