Titan Siege – zagrajcie w otwartą betę darmowego MMORPG

Titan Siege należeć będzie do tej niewielkiej grupy gier MMORPG, posiadającej polską wersję językową (napisy), dedykowane polskie serwery, polskich Game Masterów oraz lokalne eventy w grze, z nagrodami przygotowanymi specjalnie dla polskich graczy. Warto też podkreślić, że lokalizacja Titan Siege, to bardzo wymagający i rozbudowany projekt, który cały czas będzie rozwijany wraz z pojawiającą się nową zawartością jaka będzie dodawana do gry.

W nowym MMORPG Titan Siege, wraz ze startem otwartych testów beta, uruchomiona zostanie także opcja zakupów w grze (niestety, są mikropłatności, ale nieobowiązkowe) dla wszystkich graczy, którzy chcieliby z niej skorzystać. Ponadto dla wszystkich graczy biorących udział w ostatnich dwóch dniach zamkniętej bety (21 oraz 22 sierpnia) organizowany będzie specjalny Jump Event. Pozwoli on na dowolne zakupy w item shopie, a także podwyższy poziom postaci do maksimum na wszystkich klasach.

Titan Siege jest grą MMORPG, której akcja rozgrywa się w krainie mitów inspirowanej wierzeniami m. in. skandynawskimi i śródziemnomorskimi. Gra oferuje możliwość wspólnej zabawy w jednym świecie tysiącom graczy, którzy współtworzyć będą żywy świat konfliktu ludzkości z bogami.

 

Najważniejsze cechy gry według Cenega, polskiego dystrybutora:

· Przemierzaj gigantyczny świat podzielony na kontynenty i regiony, charakteryzujące się własną historią, klimatem i wyzwaniami. Długie podróże ułatwią wierzchowce, także te latające oraz różnorodne systemy szybkiej podróży. Na rozległych polach świata mitów znajdziecie setki bohaterów niezależnych, którzy wyślą was na tysiące misji i skłonią do stoczenia dziesiątek tysięcy walk. Przebogaty bestiariusz zawiera kilkuset różnorodnych przeciwników!

· Bierz udział w sezonowych eventach, które dodatkowo wzbogacą i tak olbrzymią zawartość gry! W chwili obecnej w grze znajdziesz 12 takich wydarzeń, a w przyszłości dodanych zostanie wiele kolejnych!

· Walcz na grzbiecie różnorodnych wierzchowców ze wsparciem unikalnego chowańca! Titan Siege oferuje nie tylko garść predefiniowanych zwierzaków, ale też możliwość złapania i oswojenia własnego towarzysza spośród setek napotkanych wrogów, w tym także bossów!

· Stań w obronie świata ludzi, którzy kulą się za murami ostatnich twierdz przed gniewem wojujących bóstw! Meandry fabuły zabiorą Cię do przeklętych miast, zapomnianych ruin i podziemnych światów – każda lokacja w grze posiada unikalny charakter!

· Graj jedną z pięciu klas, z których każda oferuje kilkadziesiąt umiejętności i nieskończoną liczbę ścieżek rozwoju! Personalizuj swych bohaterów poprzez schemat rozwoju, ekwipunek i członkostwo w gildiach i stronnictwach!

· Potężny system rzemiosła pozwoli ci tworzyć broń i zbroje, a także eliksiry oraz zwoje – każdy przedmiot w grze można rozłożyć i przekształcić! Postaci graczy muszą nie tylko gromadzić materiały, ale też zdobywać unikalne rzemieślnicze doświadczenie i uczyć się kolejnych poziomów mistrzostwa! Gra oferuje też unikalny system dziedziczenia statystyk, który pozwoli ci wykorzystać wykonaną nad jednym przedmiotem pracę w kolejnych dziełach!

· Walcz z gniewem bogów a także z innymi graczami w wielu trybach PvP! Gra oferuje pojedynki, walki gildii, wojny sojuszy a także oblężenia i bitwy, w których wziąć może udział kilkuset graczy jednocześnie! W oblężeniach gracze skorzystają z machin oblężniczych – trebuszy, balist, taranów i armat! W walce o świat mitów nie ma miejsca na półśrodki! Gdy zajdzie taka potrzeba możesz nawet zabić postać innego gracza poza trybami PvP, licz się jednak z listem gończym i strażą miejską!

· Ciesz się polonizacją gry a także dostępem do polskiej infrastruktury – polskiego serwera, oficjalnej strony, forum i wikii.

 

Źródło:Titan Siege