theHunter: Call of the Wild – symulator myśliwego z nowym zwiastunem

W tygodniu premiery theHunter: Call of the Wild, Avalanche Studios, Expansive Worlds i astragon Entertainment z dumą prezentują premierowy zwiastun gry przedstawiający drugi wielki dostępny dla graczy teren łowiecki położony nad jeziorem Layton.
Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza, theHunter: Call of the Wild oferuje opcje gry wieloosobowej – zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji – dla maksymalnie 8 graczy.

Łącznie w podstawowej grze dostępnych jest 14 różnych broni myśliwskich, od dalekonośnych karabinów przez ciche i precyzyjne łuki, po wymagającą dużej zręczności w użytkowaniu broń ręczną. Niektóre z nich mogą zostać wyposażone w lunety oraz różne rodzaje amunicji. Zestaw umiejętności postaci również wpłynie na sposób działania broni, zmniejszając odrzut lub przyśpieszając przeładowanie, gdy sytuacja stanie się gorąca.

Należy również odnotować, że theHunter: Call of the Wild od dnia premiery oferować będzie wsparcie dla systemu śledzenia ruchu gałek ocznych – Tobii. Ta technologia wspiera użycie w grze jednego z najważniejszych dla myśliwego zmysłów i sprawia, że wrażenia wzrokowe stają się jeszcze istotniejszą częścią doświadczenia rozgrywki.
Gra ukaże się w Polsce w wersji pudełkowej na PC 14 marca, w polskiej wersji językowej (napisy) w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 zł.
Najważniejsze cechy gry (podane przez polskiego wydawcę):

  • Polowanie w technologii nowej generacji, ze wspaniałą grafiką i niezwykle realistyczną oprawą dźwiękową.
  • Odkrywaj niemal 128 kilometrów kwadratowych zróżnicowanych terenów, od mokradeł, poprzez gęste lasy, żyzne doliny, aż po otwarte tereny rolnicze. Wszędzie pełno zwierzyny, od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, po niezliczone ptaki i wiele innych stworzeń.
  • Zapoznaj się z trybem fabularnym dla jednego gracza lub ruszaj na polowanie wspólnie z maksymalnie 8 innymi graczami w trybach współpracy i rywalizacji.
  • Uzyskaj dostęp do wielu rodzajów broni palnej długiej i krótkiej oraz łuków. Montuj przeróżne celowniki i korzystaj z różnych rodzajów amunicji. Rozwijaj swoją postać – odblokowuj kolejne umiejętności i elementy wyposażenia. Naucz się używać wabików akustycznych i zapachowych. Ale przede wszystkim musisz poznawać zwierzynę, zachowanie, cechy charakterystyczne, zwyczaje i miejsca występowania.
  • Zachwycaj się się złożonymi reakcjami zwierząt, dynamicznie zmieniającymi się warunkami pogodowymi, pełnym cyklem dnia i nocy, symulacją praw balistyki, niezwykle realistycznymi efektami akustycznymi, systemem przenoszenia zapachów na wietrze i wieloma innymi aspektami gry, które mają zapewnić poczucie realizmu, abyś mógł poczuć się jak prawdziwy myśliwy.
  • Obszar w grze theHunter: Call of the Wild został stworzony z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex Avalanche Open World Engine, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji.
  • Nie wiesz nic o łowiectwie? To nie problem. Pomogą ci inteligentne systemy i poprowadzą cię przez kolejne etapy polowania, bez względu na to czy jesteś początkującym czy doświadczonym myśliwym.

Grę można już zamawiać w cdp.pl.

Źródło: CDP.pl