The Outer Worlds zapowiada się świetnie – ten gameplay to dowód

Gameplay z The Outer Worlds to coś, na co czekało miliony graczy. W sieci pojawił się właśnie 20-minutowy zapis rozgrywki prezentowanej w trakcie PAX East 2019. Za jego sprawą zobaczyć możemy jak wygląda eksploracja otwartego świata gry oraz system walki.

The Outer Worlds – gameplay


Rozbudowane dialogi, ciekawy system rozwoju postaci i aż 40 godzin zabawy w kampanii dla jednego gracza. Wszystko to zapowiada się naprawdę wybornie.
Pierwszoosobowy RPG od Obsidian Entertainment zabiera graczy daleko w przyszłość, na kolonię Halcyon, najodleglejszą ziemską placówkę we wszechświecie. Twórcy zapowiedzieli, że w grze pojawi się tzw. system wad. Gra wykryje aktywności, w których radzimy sobie słabo i zaproponuje wymierzenie… kary. W zamian gracze otrzymają dodatkowe perki. Wydaje się, że The Outer World będzie najlepszym „Falloutem” od wielu lat. Nic dziwnego, zajmują się nim twórcy Fallout: New Vegas.

Premiera The Outer Worlds odbędzie się jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz na komputery osobiste. Złe wieści: produkcja będzie dostępna wyłącznie na Epic Games Store oraz w Microsoft Store.