The Forest opuści Wczesny Dostęp 30 kwietnia

The Forest – jedna z wielu gier survivalowych, która w ciągu kilku ostatnich lat pojawiła się we Wczesnym Dostępie, już wkrótce ten Wczesny Dostęp opuści. W lutym jej twórcy za studia Endlight Games poinformowali, że premiera tytułu odbędzie się w kwietniu, a teraz zaprezentowali jej pełną datę.
Jakie zmiany w The Forest wprowadzi aktualizacja 1.0? Przede wszystkim, cena gry wzrośnie. Obecnie możemy ją kupić za 53,99 złotych. Po premierze na tytuł trzeba będzie wydać około 70 złotych. Jeśli chcecie dodać go do swojej biblioteki, teraz jest na to najlepszy moment.
Co ciekawe, w aktualizacji 1.0 The Forest ma otrzymać wsparcie dla kontrolerów. Poza tym, wprowadzone zostaną usprawnienia w działaniu zapisanych stanów gry, a szczególnie w dalszych w dalszych etapach zabawy i rozgrywce wieloosobowej. Poprawki dotkną też dedykowanych serwerów. Możemy spodziewać się również rozbudowy systemu ubioru w multiplayerze, nowych materiałów budowlanych i zasobów oraz zmiany sposobu funkcjonowania ciepła i zimna w świecie gry.
No więc kiedy produkcja opuści Wczesny Dostęp? Ma stać się to już 30 kwietnia.
The Forest to survival horror z widokiem z perspektywy pierwszoosobowej (FPP), który zadebiutował we Wczesnym Dostępie w 2014 roku. Rozgrywka toczy się na wyspie, na której rozbija się samolot z głównym bohaterem i jego synem na pokładzie – wyspie odizolowanej od cywilizacji i zamieszkałej przez kanibalistyczne plemię mutantów.

Źródło: Steam