The Elder Scrolls Online: Gold Edition już dostępne

Od Skyrimu po Daggerfall, nowi gracze mogą teraz odkryć cały Tamriel i wziąć udział w sieciowych przygodach ze znajomymi – od walki o panowanie nad stolicą Cyrodiil po odkrycie sekretnych enklaw mrocznego bractwa (Dark Brotherhood) na Złotym Wybrzeżu (Gold Coast).
 
Obecni gracze mogą teraz dodać wszystkie cztery pakiety DLC do swojej gry poprzez zestaw DLC Guilds and Glory, dostępny w Crown Store w grze, w obniżonej cenie 5500 Crowns.
Edycja The Elder Scrolls Online: Gold Edition zawiera następujące elementy:
 
· Podstawową wersję The Elder Scrolls Online
· Wszystkie cztery pakiety DLC, zawierające nowe zadania, lokacje i zdolności, w tym:
o Imperial City
o Orsinium
o Thieves Guild
o Dark Brotherhood
· Konia palomino (Palomino horse mount);
· 500 Crowns do wydania w Crown Store w grze, wyłącznie dla nowych kont.
 
 
 

Obecni gracze, którzy jeszcze nie korzystali z pakietów DLC, mogą teraz kupić zestaw Guilds and Glory, zawierający wszystkie cztery duże rozszerzenia DLC w specjalnej, niskiej cenie. Zestaw jest dostępny w Crown Store w grze. Gracze zyskają dostęp do całej świetnej zawartości z Imperial City, Orsinium, Thieves Guild Dark Brotherhood za jedyne 5500 Crowns (pierwotna cena wszystkich czterech pakietów DLC to 9500 Crowns).
Legends to strategiczna gra karciana, w której pojawiają się postaci, stworzenia, bóstwa oraz historie znane z uniwersum obsypanej nagrodami serii The Elder Scrolls. Niezależnie od tego, czy gracz może poświęcić na zabawę dziesięć minut czy dziesięć godzin, Legends zapewnia szeroki wachlarz trybów rozgrywki oraz mnóstwo wyzwań, które tylko na pozór wydają się proste. Stworzona z myślą o użytkownikach na różnych poziomach zaawansowania gra Legends oferuje rozgrywkę przystępną dla nowicjuszy, którzy chcą szybko opanować zasady, lecz na tyle pogłębioną, by wciągnąć doświadczonych graczy. Dzięki mnogości talii oraz możliwych strategii każde rozdanie jest zupełnie nową przygodą.
 

Źródło: Cenega