Tak bronie części bohaterów Overwatch prezentują się w wersji z klocków LEGO

Pewien YouTuber – ZaziNombies, zajmuje się między innymi tworzeniem unikatowych replik broni, które pojawiają się w grach. Repliki te wykonywane są z… klocków LEGO. W niektórych swoich filmach ZaziNombies prezentował klockowe wersje oręża należącego do bohaterów pierwszej strzelanki Blizzarda, a ostatnio na warsztat wziął ciężki karabin pulsacyjny oraz wizjer taktyczny Żołnierza-76.
Jak zobaczycie na poniższym wideo, broń weterana Overwatch została odtworzona z ogromną dokładnością, choć, oczywiście, nie można by nią było zestrzelić Fary z nieba. Równie świetnie prezentuje się wizjer taktyczny, który został podświetlony.

Wśród pozostałych broni odtworzonych przez YouTubera znalazł się młot Reinhardta, rewolwer McCree’ego, i nie tylko. Poniżej umieściliśmy kilka z jego filmików.

Overwatch miał swoją premierę 24 maja tego roku, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W czerwcu gra otrzymała tryb rankingowy, a w kolejnym miesiącu kolejnego bohatera – Anę Amari. Ciekawe, jakich zmian produkcja doświadczy w najbliższej przyszłości.

Źródło: YouTube