Tablet z ekranem 3D i Androidem 4.0 ICS za jedyne 157$!

Co rusz słyszymy o kolejnych cechujących się coraz niższymi cenami i coraz ciekawszą specyfikacją tabletach. Jak grzyby po deszczu wyrastają konkurenci Kindle Fire czy Google Nexus, który nota bene nie został jeszcze nawet oficjalnie zaprezentowany przez producenta.
Kolejnym z takich urządzeń jest tablet eGlide Prism produkcji firmy Ematic. Został on wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy 3D pracujący w rozdzielczości 800×480 pikseli. Niestety, aby w pełni korzystać z jego możliwości konieczne będzie założenie specjalnych okularów, które znajdziemy w zestawie.
Sercem tabletu jest jednordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1 GHz. Ponadto, na pokładzie znajdziemy 512 MB RAM-u oraz 8 GB wbudowanej pamięci. Co więcej, każdy z nabywców otrzyma także 5 GB prywatnej przestrzeni w chmurze. Specyfikacja taka na pewno nie pozwoli nam grać w najnowsze gry dedykowane urządzeniom mobilnym, ale na pewno przyczyniła się do znacznego obniżenia ceny.
Urządzenie umożliwia oglądanie filmów w rozdzielczości HD 2160p. Nie zabrakło także takich elementów, jak czytnik kart microSD, port USB, wbudowany głośnik, kamera przednia czy moduł Wi-Fi. Nad całością kontrolę sprawuje system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Za wszystko to zapłacimy jedyne 157 USD (480 zł). Myślicie, że warto?

Źródła: Slashgear, Ubergizmo