Szukasz wakacyjnej pracy marzeń? Dołącz do streamerów NVIDIA

Poświęcone grom komputerowym vlogi oraz streamy z rozgrywek to rosnący trend ostatnich lat wśród młodych ludzi. Nie każdy autor ma szansę zaistnieć w świadomości graczy, ponieważ nawet dobry warsztat i odpowiednia prezencja to czasami za mało, aby wybić się z tłumu. Firma NVIDIA zorganizowała konkurs, którego celem jest wsparcie młodych, ambitnych twórców i ułatwienie im dotarcia do jak najszerszej publiczności. Najlepsi dołączą do oficjalnej grupy streamerów na kanale Twitch NVIDIAGeForcePL.
Rywalizacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwsze zadanie to stworzeniu vloga, w którym twórca zawrze odpowiedzi na pytania: kim jestem, dlaczego ja, jakie są moje ulubione gry, gdzie widzę siebie za dwa lata, itd. Mają one na celu podkreślenie swoich wartości oraz mocnych stron przydatnych w przyszłej karierze zawodowej. Drugi etap to wzięcie udziału w dwugodzinnym streamie na kanale www.twitch.tv/nvidiageforcepl. Występ na żywo pozwoli jury na ostateczne ocenienie uczestników i wyłonienie zwycięzcy, na którego czekać będzie nagroda w postaci płatnego miesięcznego kontraktu, w ramach którego zwycięzca konkursu poprowadzi cztery trzygodzinne streamy. Organizator umożliwi również nawiązanie długoterminowej współpracy za zgodą i na warunkach ustalonych przez obie strony.
Konkurs trwa do 31 lipca 2017 roku, a zgłoszenia w ramach pierwszego etapu należy dostarczyć do 20 lipca. Regulamin dostępny jest na stronie: http://bit.ly/2tTYUun  

Źródło: Nvidia