Świętuj ze SteelSeries i poleć na DreamHack Winter 2016!


SteelSeries, w związku z ogromnym zainteresowaniem konkursami organizowanymi w ramach świętowania 15 urodzin marki, postanowił zwiększyć pulę nagród w swoim konkursie, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Zamiast 25 zestawów peryferii „Twój Wymarzony Zestaw” złożonych z 4 dowolnie wybranych produktów SteelSeries, do wygrania będzie łącznie 50 kompletów profesjonalnego sprzętu dla graczy. Dodatkowo, każdy z uczestników przedsięwzięcia ma szansę wygrać w pełni opłaconą wycieczkę dla dwóch osób do Szwecji na zimową odsłonę jednego z najbardziej rozpoznawalnych turniejów e-sportowych na świecie – DreamHack!
Oprócz opłacenia kosztów podróży oraz biletu wstępu na teren hali, SteelSeries zagwarantuje zwycięzcy darmowe zakupy w DreamStore oraz wstęp za kulisy i spotkanie z profesjonalnymi zawodnikami z czołowych, międzynarodowych drużyn sportów elektronicznych. Dołączenie dodatkowych gratyfikacji skutkuje powiększeniem puli o kolejne 15 000 dolarów, dzięki czemu łączna kwota nagród wynosi teraz aż 55 000 dolarów.
Zasady udziału w konkursie są proste – wszyscy, którzy chcą dołączyć do wydarzenia powinni wybrać cztery ulubione produkty SteelSeries. Po dokonaniu selekcji wyposażenia i uzupełnieniu wymaganych informacji osobowych, zainteresowani otrzymają unikatowy link odnoszący się do ich zgłoszenia. Udostępniając wspomniany specjalny odnośnik swoim znajomym, uczestnicy zdobywają głosy, dzięki którym zwiększają szansę na zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że każdy, kto weźmie udział w zabawie, otrzyma kupon zniżkowy na 15% rabatu na wszystkie produkty zakupione na stronie SteelSeries.com.
Szczegóły konkursu na stronie internetowej:www.SteelSeries.com/15.
Oto niektóre z nagród, które można wygrać w codziennych konkursach:
– 100x słuchawek Siberia 200
– 25x kontrolerów Nimbus
– 25x kontrolerów Stratus XL
– 75x gier Guild Wars 2: Heart of Thorns na PC
– edycje kolekcjonerskie wielu innych gier i kupony rabatowe na zakup sprzętu w oficjalnym sklepie SteelSeries!
 
 

Źródło: inf. prasowa