Sudden Strike 4 oficjalnie zapowiedziany – popularna seria RTS powraca!

Ciekawych RTSów poruszających tematykę II Wojny Światowej jest obecnie jak na lekarstwo. Ostatnim niezłym tytułem był chyba Company of Heroes. Cieszymy się więc na wieść o tym, że studio Kalypso zapowiedziało wskrzeszenie marki Sudden Strike i wydanie w 2017 roku czwartej jej odsłony – gry Sudden Strike 4.
Większe pola bitew, jeszcze więcej jednostek, lepsza grafika, wciągające scenariusze i dowódcy z unikalnymi umiejętnościami – to wszystko zapowiadają twórcy Sudden Strike 4. Słowem nie wspomniano o lepszej sztucznej inteligencji przeciwników, ale mamy nadzieję, że producent wyciągnął lekcję ze swoich poprzednich dzieł i tym razem w tej kwestii stanie na wysokości zadania.

Sudden Strike IV po raz kolejny przeniesie graczy na drugowojenny front. Poprowadzą oni działaniami wojsk brytyjskich, amerykańskich, niemieckich i radzieckich, wykorzystując w boju ponad 100 zróżnicowanych jednostek – w tym jednostki ciężki i lotnictwo. W grze pojawi się 20 scenariuszy, tryb skirmish oraz rankingowy tryb wieloosobowy. Zapowiedziano przy tym, że rozgrywka będzie stawiała bardzo wysoki nacisk na taktykę. Czyżby koniec z chaosem na bitewnych polach, z którego słynęła seria Sudden Strike? Oby!Sudden Strike 4 Premiera Sudden Strike 4 odbędzie się w drugim kwartale 2017 roku. Czekamy!
 
 
 

Źródło: Kalypso