SteelSeries przedstawia nowe podkładki pod myszki – QcK i QcK+ w wersji Limited

Nowe podkładki QcK oferują całkowicie odświeżony wygląd oraz inny niż dotychczas rodzaj wykorzystywanego materiału. Linia Limited łączy ze sobą „nowatorskie rozwiązania” w celu zwiększenia precyzji użytkowania myszek, komfortu i długowieczności podkładki oraz elegancką stylistykę.Steelseries QcK LimitedZaprojektowane dla graczy o wysokich wymaganiach, najnowsze podkładki SteelSeries posiadają krawędzie obszyte metodą never-fray, która zapewnia długotrwałą ochronę przed strzępieniem się materiału. QcK Limited oraz QcK+ Limited zostały wykonane z mikroskopijnie tkanego materiału, który optymizuje precyzję śledzenia zarówno dla sensorów optycznych, jak i laserowych. Duża liczba włókien oraz większa gęstość tkaniny poprzez minimalizację tarcia przyczyniać się mają do zdecydowanego zwiększenia szybkości poruszania myszki.
Nowe podkładki SteelSeries zapewniają perfekcyjną precyzję, ogromny komfort i niezwykłą wytrzymałość – komentuje Jason Christian, jeden z menedżerów SteelSeries. – Projektując nowe QcK i QcK+ wsłuchaliśmy się w głosy zarówno inżynierów, jak i profesjonalnych graczy oraz fanów naszej marki. Włączając  nowe produkty do sprzedaży wiedzieliśmy, że gdy tylko podkładki trafią na rynek, staną się nieodłącznym elementem ekwipunku każdego gracza – dodaje Christian.Steelseries QcK LimitedQcK Limited oraz QcK+ Limited posiadają gumowane, antypoślizgowe podłoże, które zapewnia stałe położenie na praktycznie dowolnej powierzchni nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Podkładki, swoim wyglądem nawiązują do wzorów i kolorystyki pasków narciarskich, wykorzystywanych w podstawowej wersji najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis 3, 5 i 7. Wymiary podkładek to 3 mm grubości oraz 32 na 27 cm w przypadku mniejszej wersji oraz 45 na 40 cm w wariancie z „plusem”.
Oba produkty pojawią się na polskim rynku pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku, obecnie można je zakupić w oficjalnym sklepie na SteelSeries.com – QcK Limited w cenie 19,99 dolarów, zaś QcK+ Limited za 24,99 dolarów.
 

Źródło:Steelseries