SteelSeries na IEM 2017: najpopularniejsi youtuberzy, streamerzy i cosplayerzy

Miliony lajków i subów, tysiące widzów i fanów
Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Rojo” Rojewski odwiedzą scenę główną stoiska SteelSeries w sobotę, 4 marca. Popularni polscy streamerzy i youtuberzy rozpoczną swój występ o godz. 15:00 i będą dostępni dla zwiedzających do godz. 18:00. Dodatkowo, w piątek od godz. 12:00 do godz. 13:00 na ekspozycji duńskiego producenta w Katowicach pojawi się Daniel Patryk „DeeJayPallaside” Pawlak. Wisienką na przysłowiowy torcie będą organizowane cyklicznie profesjonalne pokazy barmanów. Bartenderzy, 10 hostess oraz popularni polscy cosplayerzy, Crafts of Two i Madlencia, będą dostępni dla zwiedzających przez całe trzy dni trwania targów.
WygrajEsportowy Zestaw Mistrzów”
SteelSeries wspólnie z partnerami zaplanowało także specjalny turniej główny. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej akcji muszą najpierw wykazać się w aktywnościach pobocznych i zdobyć dostęp do strefy VIP umiejscowionej na stoisku producenta. Następnie, należy uzyskać jeden z najwyższych wyników w grze Super Meat Boy, która będzie dostępna na komputerach obok baru. Najlepsi zawodnicy z piątku i soboty zmierzą się ze sobą w niedzielę o godz. 14:00 w turnieju AIM 1 na 1 w grze Counter–Strike: Global Offensive. Nagroda główna nazwana „Esportowym Zestawem Mistrzów”, czyli potężny komputer dostarczony przez firmę Optimus, monitor gamingowy 34UC79G ufundowany przez LG Polska oraz zestaw peryferiów SteelSeries, trafi do ostatecznego triumfatora zmagań.
Dodatkowo, na stoisku SteelSeries dostępne będą wszystkie nowości wydawnicze producenta, w tym m.in. słuchawki Arctis i myszka Rival 700, strefa mousefittingu, turniej w War Thunder czy aplikacje sprawdzające APM i AIM graczy. Przewidziane są również turnieje poboczne w CS:GO oraz LoL i liczne aktywności oraz konkursy organizowane bezpośrednio na scenie, gdzie do wygrania będzie mnóstwo nagród ufundowanych przez partnerów stoiska: RTV EURO AGD, Optimus, LG i New Balance.
 

Źródło: Steelseries