Spotify z kategorią dedykowaną muzyce z gier

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszym elementem, dopełniającym ogromną przyjemność, jaką jest granie – niezależnie czy na konsolach czy tradycyjnych PC. Dlatego też, serwis Spotify postanowił wprowadzić nową kategorię skierowaną do społeczności graczy z całego świata.
Od dzisiaj, 12 sierpnia, w aplikacji dostępna będzie kategoria Gaming, dzięki której fani muzyki oraz gracze, znajdą ścieżki dźwiękowe z gier oraz dedykowane playlisty, w jednym miejscu.
Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło stronę spotify.com/gaming, za pośrednictwem której, każdy ma możliwość stworzenia swojej spersonalizowanej, idealnej playlisty do grania, wybierając spośród listy utworów dostępnych w Spotify.

Teraz, bez względu na to czy skaczesz do rur jako włoski hydraulik, walczysz z hordami przeciwników lub grasz jako Barcelona na Camp Nou, zawsze masz do dyspozycji doskonały soundtrack.
Nowa kategoria będzie dostępna w zakładce Przeglądaj na wszystkich platformach – PlayStation, desktopach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android.

 
 

Źródło: inf. prasowa