SmartDevices wypuści tablet z Androidem 4.0 ICS

Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że rynek tanich tabletów pełen jest urządzeń rodem z Państwa Środka. Mimo że większość chińskich tabletów nie zachwyca ani wykonaniem, ani specyfikacją, nawet wśród nich znajdą się urządzenia, którym warto bliżej się przyjrzeć.
Firma SmartDevices, która znana jest w Polsce dzięki tabletom internetowym z serii SmartQ, już niedługo poszerzy swoją ofertę o model Ten3, który oprócz systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich na pokładzie, będzie mógł pochwalić się także całkiem niezłą specyfikacją.
Tablet zostanie wyposażony w 9,7-calowy ekran dotykowy LCD IPS, który będzie oferował szerokie kąty widzenia oraz żywe barwy wyświetlanych obrazów. Sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy procesor TIOMAP4430. Na wyposażeniu tabletu znajdą się także 1 GB ROM, przednia oraz tylna kamera, które umożliwią rejestrowanie filmów, wykonywanie zdjęć i prowadzenie wideorozmów z przyjaciółmi, a także moduł Bluetooth, który wraz z WiFi będzie stanowić nasze okno na świat.

SmartDevices wycenił tablet Ten3 na 268 USD (804 zł). Nie wiemy jeszcze czy urządzenie pojawi się w Polsce. Ciekawe czy przypadnie do gustu osobom, które zdecydują sie na jego zakup?

Źródło:www.ubergizmo.com