Słuchawki Razer Hammerhead dla smartfonów z USB-C i Lightning

Firma Razer zaprezentowała właśnie dwa nowe warianty słuchawek dokanałowych Hammerhead. Wyposażono je w cyfrowe złącza dla urządzeń z systemem Android (USB Typu C) oraz iOS (Lightning). Oznacza to, że posiadacze smartfonów pozbawionych wyjścia audio jack 3.5 mm będą mogli korzystać ze słuchawek bez dodatkowej, kłopotliwej przejściówki.
Słuchawki prezentują się naprawdę nieźle. Wykonano je z aluminium, wyposażono w płaski, nie plączący się kabel, a nakładki na słuchawki posiadają podwójny kołnierz dla jeszcze lepszej izolacji przed dźwiękami z zewnątrz. Osadzony na kablu pilot zapewnia kontrolę nad dźwiękami wydobywającymi się z membran o średnicy 10 mm.
Razer Hammerhead przeznaczone dla smartfonów z Androidem nawiązują stylistyką do innych produktów Razera, a przede wszystkim nowego smartfonu Razer Phone.Razer Hammerhead USB-CRazer Hammerhead iOS Mercury Edition stylizowane są z kolei mniej gamingowo i znacznie bardziej w klimacie urządzeń marki Apple.Razer Hammerhead iOS Mercury EditionRazer Hammerhead USB-C i Razer Hammerhead iOS Mercury Edition trafiły już do sprzedaży. Ceny słuchawek wynoszą:

Razer Hammerhead USB-C – 89.99 euro (ok. 379 złotych)
Razer Hammerhead dla iOS Mercury – 109.99 euro (ok. 465 złotych)

 

Źródło:Razer