Sharkoon TG5 RGB z panelami ze szkła hartowanego już w Polsce, w dobrej cenie

Sharkoon TG5 posiada jedno wzmocnione szkło hartowane na panelu bocznym oraz drugie także wzmocnione szkło hartowane na samym przodzie. Obydwa mają grubość 4 mm i trzeba się naprawdę sporo namęczyć, aby zrobić na nich jakąś rysę, więc odpada odwieczny problem porysowanego okna jaki zawsze mieliśmy przy pleksach.Sharkoon TG5 RGB Dla fanów chłodzenia wodnego „Rekiny” przyszykowały miejsce na trzy chłodnice. Jedna 360 mm z przodu, druga 360 mm u góry oraz jedną 120 mm z tyłu. Do tego w środku jest bardzo łatwo zamontować duży rezerwuar z pompą, który można przyczepić do osobnego tunelu powietrznego od zasilacza.Sharkoon TG5 RGB Grasz z kumplami w strzelankę pięciu na pięciu. Zabijacie pierwszego wroga, ale nie masz czasu patrzeć na komunikaty w grze, bo skupiasz się przecież na swoim na celowniku, więc co można zrobić? Po pierwszym zabiciu kolor obudowy zmienia się z zielonego na niebieski, zabijacie drugiego wroga, kolor zmienia się na fioletowy, zabijacie trzeciego zmienia się na żółty, zabijacie czwartego zmienia się na czerwony, zabijacie ostatniego i wygrywacie mecz – obudowa Sharkoon TG5 RGB zaczyna mrugać jakbyście wygrali w międzynarodowym turnieju główną nagrodę.Sharkoon TG5 RGB Takich możliwości i efektów nawet przy samej muzyce od equalizera do stroboskopu jest od groma, a producenci gier i oprogramowania będą coraz bardziej dodawać obsługę RGB do zarówno nowych, jak i starych tytułów. Obudowa komputerowa Sharkoon TG5 RGB obsługuje synchronizację kolorów w standardach ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion oraz MSI Mystic Light Sync.

 

 

 
 

Dla osób, które nie mają jeszcze płyty głównej z obsługą RGB, niemiecki producent Sharkoon dołączył do obudowy ręczny kontroler podświetlenia. Ma on tylko osiem opcji (7x kolor 1x wyłączenie podświetlenia) zamiast 16.8 milionów, ale dzięki temu możemy codziennie w tygodniu mieć inny kolor komputera.

Cena Sharkoon TG5 RGB wynosi ok. 349 złotych. Taniej, bo za 299 złotych, kupimy wersję bez podświetlenia RGB, z zestawem wentylatorów świecących na jeden z pięciu kolorów.

Dane techniczne:Sharkoon TG5 RGB