Shadow Warrior 2 zawitał na Xbox One i PlayStation 4

Flying Wild Hog i Devolver Digital informują, że pełna ostrych jak brzytwa katan strzelanina FPP Shadow Warrior 2 jest już dostępna w dystrybucji cyfrowej na Xboksie One i PlayStation 4. W ramach ograniczonej czasowo premierowej promocji Shadow Warrior 2 kosztuje 145 złotych i sprzedawany jest w ramach zestawu Shadow Warrior Collection, obejmującego również pierwszą część gry od Flying Wild Hog. Oferta obowiązuje zarówno na Xboksie One, jak i PlayStation 4 [shadowwarrior.com].

Gra stanowi niesamowitą ewolucję rebootu klasycznego Shadow Warriora, którą w 2013 roku zdobyła serca fanów (w przenośni) i demonów (bez przenośni). Kontynuacja widowiskowo brutalnych przygód upadłego szoguna azjatyckiego półświatka – mistrza ubogiego żartu, Lo Wanga – podkręca akcję sieciową kampanią kooperacyjną, tonami unikatowych broni z ich oryginalnymi kombinacjami, i oszałamiającą mieszanką ręcznie projektowanych i generowanych proceduralnie światów. Wcielając się w wyszczekanego Lo Wanga, gracze sięgną po mordercze zestawy broni palnej, ostrzy i magii, by do wtóru nisko latających dowcipów druzgocącego kalibru zasiać lęk i destrukcję w szeregach demonicznych legionów zalewających świat i zakłócających swobodny przepływ Chi.

„Załoga Flying Wild Hog cieszy się ogromnie mogąc wreszcie – z niemałą duma i ulgą, że to już – zaprezentować graczom PlayStation i Xbox One swoje największe i najdoskonalsze z dotychczasowych dzieł” – powiedział Michal Szustak, dyrektor studia Flying Wild Hog. – “Shadow Warrior 2 to dla naszego małego zespołu kolosalne osiągnięcie, które wyznacza na nowo standardy serii Shadow Warrior. Mamy nadzieję, że w pełnych akcji przygodach Lo Wanga rozsmakują się tak starzy fani, jak i gracze, którzy spotkają się z nim po raz pierwszy”.

 

Źródło:ShadowWarrior