Sensei 310 i Rival 310 – nowe myszki SteelSeries z sensorem TrueMove3

TrueMove3 to nowy sensor optyczny o rozdzielczości 12 000 CPI, 350 IPS, zaprojektowany przez SteelSeries oraz firmę PixArt. W przeciwieństwie do innych sensorów, „przytłoczonych przez nieefektywną redukcję szumów (jitter) i opóźnienia w odczycie” (to cytat ze Steelseries), TrueMove3 oferuje naturalne śledzenie ruchów 1:1 – od 100 do 3 500 CPI. Jest to wynik, którego nie osiągnęła ponoć żadna inna mysz dostępna obecnie na rynku.

W zakresie od 3 500 do 12 000 CPI TrueMove3 korzysta z nowego, zaawansowanego systemu redukcji szumów, który nie spowalnia czasu reakcji sensora. Autorski SROM TureMove3 dopracowano w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć precyzję myszy. Dzięki współpracy z firmą PixArt, sensor TrueMove3 będzie dostępny wyłącznie w modelach SteelSeries Sensei 310 i Rival 310.

Sensei 310 – powrót mistrzaSensei 310Kultowy SteelSeries Sensei powrócił – z charakterystyczną, symetryczną konstrukcją, wyposażony w najnowszą technologię. Sensei 310 posiada: 8 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. Sercem modelu Sensei 310 jest TrueMove3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie.

Rival 310 – dla praworęcznychSensei 310Rival 310 to najnowszy model w rodzinie Rival. Nowa mysz, wyprofilowana dla praworęcznych użytkowników, posiada: 6 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. W środku urządzenia znajduje się True Move3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie – ten sam z modelu Sensei 310.
Oprogramowanie SteelSeries Engine
Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać ustawienia myszy, więc użytkownicy nie muszą konfigurować urządzenia, gdy podłączą mysz do innego komputera. Nowe modele są również kompatybilne z SteelSeries Engine Apps, jak np. PrismSync czy GameSense, aplikacjami do zarządzania podświetleniem sprzętu SteelSeries.
Sensei 310 oraz Rival 310 z najnowszym sensorem optycznym TureMove3, są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries, w cenie 69.99 €. Nowe modele trafią do sklepów w Polsce 15 sierpnia, w sugerowanej cenie detalicznej 279 złotych.
 

Źródło: Steelseries