Rusza nowy sezon Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja

W tym sezonie Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja wykorzystany będzie system ligowy oraz tryb Grabież. Wszystkie drużyny, które przystąpią do zmagań trafią do jednej grupy, w której będą rywalizowały w trybie round robin (każdy z każdym). Poszczególne mecze odbywać się będą w formacie best of two. Za wygraną 2:0 drużyna otrzyma 3 punkty, remis zagwarantuje 1 punkt, a przegrana 0 punktów. Zmagania toczyć będą się na mapach: Dom aukcyjny, Madagaskar – Miasto, Wyspa, Pozostałości, Rzeka, Szkocja oraz Wioska.Polska Liga PlayStation PlusZapisy do Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja będą otwarte dla wszystkich drużyn spełniających podstawowe wymagania. W zespole musi znaleźć się 4 graczy, którzy mają ukończone 16 lat. Zawodnicy muszą także posiadać aktywne konto gry Uncharted 4: Kres Złodzieja i abonament PlayStation Plus.
Rywalizacja w Polskiej Lidze PlayStation Plus w Uncharted 4 rozpocznie się 21 grudnia i odbywać się będzie o następujące nagrody:
1. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, słuchawki Platinum Wireless Headset, PS Plus – 3 miesiące
2. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, doładowanie do PS Store na 100zł, PS Plus – 3 miesiące
3. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, PS Plus – 3 miesiące
Zapisy do rozgrywek prowadzone są na stronieESL Play, natomiast szczegółowe informacje na temat Polskiej Ligi PlayStation Plus znajdziecie naoficjalnej stronie.
 

Źródło: ESL