Rozgrywka z Borderlands 3 na wideo. Kampania to 30 godzin zabawy!

Do sieci trafił pierwszy materiał ukazujący gameplay z gry Borderlands 3. Jednocześnie Paul Sage, dyrektor kreatywny produkcji 2K i Gearbox Software poinformował, że na przejście kampanii dla jednego gracza potrzebne będzie ok. 30 godzin. Zaznaczył przy tym, że to czas potrzebny wyłącznie na zaliczenie misji z głównego wątku. Zanosi się na naprawdę mnóstwo zabawy!
Złe wieści: mikropłatności w Borderlands 3 będą obecne. Spokojnie, bowiem w zamian za prawdziwą gotówkę kupić będzie można ponoć wyłącznie przedmioty kosmetyczne, a gra nie będzie produkcją typu pay-to-win.

Borderlands 3 gameplay

Borderlands 3 zwiastun

Zwiastun Borderlands 3 zdradza, że do załogi bohaterów dołączy kilka nowych postaci. Nie zabraknie oczywiście niesfornego Claptrapa, będącego ikoną Borderlands. Akcja gry nie będzie rozgrywała się wyłącznie na jednej planecie. Na graczy czeka eksploracja różnych ciał niebieskich, zamieszkiwanych przez zróżnicowanych oponentów.

Oprawa graficzna została ulepszona, ale pozostaje wierna klasyce – dalej mamy tu do czynienia z kreskówkowym stylem, który pokochały miliony graczy. Po raz kolejny gracze dysponowali będą ogromnym arsenałem broni, których wariacje liczone są w… miliardach.

Borderlands 3 premiera

Premiera Borderlands 3 została wyznaczona na 13 września 2019 roku. Osoby korzystające wyłącznie z platformy Valve na Borderlands 3 poczekają aż do kwietnia 2020 roku, kiedy to produkcja zagości na Steam.