ROCCAT – atrakcje i promocje z okazji IEM Expo Katowice 2017

Wielki Konkurs Celności i Precyzji

Myszka Kone EMP to nowy gryzoń od ROCCAT i jedna z najważniejszych atrakcji stoiska. Odświeżona wersja popularnego Kone’a, wyposażona w autorski sensor optyczny Owl-Eye stworzony przy współpracy z firmą PixArt, pojawiła się na polskim rynku w lutym 2017 roku. Każdy uczestnik IEM Expo Katowice będzie miał niepowtarzalną okazję przetestować najnowszy sprzęt niemieckiego producenta.
Kone EMP najlepiej sprawdzi się w działaniu w kooperacji ze specjalną aplikacją stworzoną na potrzeby ROCCAT. Codziennie, na 5 komputerach, włączona zostanie gra, w której dostępne będą dwie plansze oferujące różne tryby rozgrywki. Pierwszy opiera się na jak najszybszym przebijaniu balonów, drugi na odpowiednim poruszaniu kursorem myszki oraz idealnym odrysowaniu konturów logotypu ROCCAT.
Z aplikacją związany jest również konkurs. Codziennie dwóch graczy z najlepszym wynikiem (suma punktów zdobytych na obu mapach) otrzyma w nagrodę myszkę od niemieckiego producenta. Wyniki podawane będą dwa razy dziennie – po południu i wieczorem.

Turnieje gier i konkursy na scenie

Wielki Konkurs Celności i Precyzji to niejedyny punkt programu, który trzeba zaliczyć. Prowadzone będą także rozgrywki 1 na 1 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, gdzie na najlepszych graczy czekają liczne upominki ufundowane przez ROCCAT. Organizatorzy stoiska zapewnią również konferansjera, który na bieżąco będzie animował widzów i przeprowadzał konkursy z nagrodami na scenie stoiska. Osobą prowadzącą będzie Paweł Typiak, dziennikarz radiowy, od 10 lat związany z najstarszą polską audycją o grach wideo – Gramy Na Maxa.

Znani goście, liczne promocje

Stoisko ROCCAT zostanie wsparte sklepem stacjonarnym, na którym sprzedawane będą produkty producenta w cenach nawet o połowę niższych niż standardowa wartość detaliczna. Pojawią się także znani goście, którzy urozmaicą swoją obecnością pozostałe przewidziane aktywności. Wśród osób, które zawitają na ekspozycję niemieckiego producenta, znajdują się m.in.: Vertez, Multi2k, ReZigiusz, Kuba “KubiK” Kubiak i ekipa InetkoxTV.
Vertez, Multi2k i ReZigiusz pojawią się na stoisku w piątek od godz. 16:00 do 17:00, w sobotę dostępni będą od 14:00 do 15:30. KubiK i Inetkoxy odwiedzą ROCCAT w przerwach pomiędzy rozgrywkami organizowanymi w Spodku.
 

Źródło: Roccat