Rise of the Tomb Raider za darmo z kartami graficznymi GeForce GTX 960

Rise of the Tomb Raider ze studia Crystal Dynamics to bardzo wysoko oceniana gra akcji z legendarną Larą Croft w roli głównej. Lara wyrusza w niej na swoją pierwszą ekspedycję badawczą. W jej wyniku trafia w najbardziej odludne rejony Syberii, gdzie stara się odkryć sekret nieśmiertelności, nim zrobi to bezwzględna organizacja Trinity. W trakcie rozgrywki gracze doświadczają wartkiej akcji, odwiedzają zróżnicowane lokacje i oczywiście angażują się w walkę.
Firma NVIDIA przygotowała promocję dla nabywców kart graficznych GeForce GTX 960. Od dzisiaj osoby, którzy zakupią kartę graficzną GeForce GTX 960, otrzymają powyższą grę za darmo. Promocja trwa do 2 maja 2016 roku.
Więcej szczegółów na temat promocji oraz aktualną listę partnerów biorących udział w akcji (lista jest aktualizowana) można znaleźć na stronie akcji Nvidia.
Rise of the Tomb Raider w wersji PC obsługuje rozdzielczości do 4K oraz posiada szereg usprawnień graficznych, do których należą m.in. techniki HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) oraz udostępnioną w marcu tego roku VXAO (Voxel Ambient Occlusion). Więcej informacji na temat technik NVIDIA GameWorks w grze Rise of the Tomb Raider znajduje się na stronie:http://www.geforce.com/whats-new/guides/rise-of-the-tomb-raider-graphics-and-performance-guide

Źródło: inf. prasowa