Reddit wybrał najlepsze gry na Androida z 2018 roku. Wybory są nieoczywiste

Na subreddicie AndroidGaming miało miejsce głosowanie, mające na celu wyłonić najlepsze gry 2018 roku. W najlepszej dziesiątce pojawiły się pozycje naprawdę rozbudowane, wciągające, złożone i nie mające w większości przypadków zbyt wiele wspólnego z tytułami typu pay2win, które najintensywniej promowane są w Google Play.
Najlepsze gry na Androida według użytkowników Reddita to pozycje, o których zapewne nigdy nie słyszeliście (no, może z dwoma wyjątkami). Nie są to raczej tytuły brylujące w zestawieniach, a swojego rodzaju lista „dla kumatych”. Oczywiście wśród nagrodzonych widać dobrze znane Bloons TD 6 oraz PUBG Mobile, ale reszta tytułów nie jest już tak oczywista.

Najlepsze gry na Androida w 2018 roku, według Reddita:

1.Vampire’s Fall: Origins


2.PUBG Mobile


3.Rumble Arena Super Smash Legends


4.Pocket City


5.Bloons TD 6


6.Old School RuneScape


7.Alto’s Odyssey


8.Dungeon Maker


9.Troll Patrol


9.Brawl Stars


10.Evoland 2

Vampire’s Fall: Origins zwyciężył PUBG Mobile zdobywając ponad dwa razy więcej głosów. To produkcja będąca dwuwymiarowym RPG w otwartym świecie, która stanowi swoisty miks gier pokroju Diablo oraz Final Fantasty. Mimo ładnej oprawy graficznej uruchomicie ją nawet na starszych smartfonach.
W które z wyżej wymienionych pozycji już graliście, a w które zagracie? A może znacie inne ciekawe gry, nie wymienione w zestawieniu?