Red Dead Redemption 2 – mamy pierwszy gameplay! [Wideo]

Gameplay z Red Dead Redemption 2! Studio Rockstar opublikowało w sieci długo wyczekiwany zapis rozgrywki ze swojej najnowszej produkcji. Nowe wideo trwa ponad 6-minut, a prezentowane w nim wydarzenia wyglądają doprawdy smakowicie.
Nagranie prezentuje swoisty wstęp do Red Dead Redemption 2 oraz przybliża to, jak wygląda świat gry. Nie brakuje smaczków w postaci zobrazowania systemu walki, opisania tego jak wygląda więź z wierzchowcem oraz przybliżenia tego jak wielowymiarowe jest otoczenie. Narratorka materiału opowiada też o świecie gry, który ma być większy, piękniejszy i bardziej interaktywny niż do tej pory. Świat ma reagować na postawę gracza, co brzmi naprawdę obiecująco. Wszystkich szczegółów dowiecie się z poniższego materiału.

Red Dead Redemption 2 gameplay

Po tym co zobaczyliśmy nie możemy się już doczekać premiery gry. Mamy jednak złe wieści: twórcy nie zająknęli się nawet słowem o debiucie gry w wersji na komputery osobiste.

Premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się 26 października bieżącego roku. Tytuł zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2