Razer i Lenovo rozpoczynają współpracę! Na początek: PC dla graczy

Dzisiejsza informacja Razera o nawiązaniu współpracy z marką Lenovo wywołała spore poruszenie wśród graczy. Lenovo do tej pory kojarzyło się wszystkim wyłącznie z tabletami i smartfonami, jednakże od niedawna producent ten pokazuje coraz więcej coraz to ciekawszych akcesoriów dla graczy. Owoce współpracy dwóch gigantów branży komputerowej mogą być naprawdę ciekawe.
Pierwszym z urządzeń, które powstanie w wyniku kooperacji Lenovo i Razera będzie komputer stacjonarny, który zostanie zaprezentowany w trakcie styczniowych targów CES 2016. Na razie zaprezentowano wyłącznie zdjęcie, przedstawiające sprzęt zamknięty w obudowie z serii Lenovo Y. Wewnątrz podświetlonej na zielono obudowy z zielonym znakiem „Y” na jej frontowym panelu, widać dwie niezidentyfikowane karty Nvidia GTX, pracujące w trybie SLi.Lenovo Razer EditionCo ciekawe, w 2016 roku ma powstać cała seria produktów, nosząca nazwę Lenovo Razer Edition, która z pewnością stanowić będzie łakomy kąsek dla graczy, zwłaszcza tych z nieco zasobniejszymi portfelami. O ile sprzęt Lenovo znany jest z dość rozsądnych cen w relacji do ich parametrów, wydajności i jakości, to Razer jest marką znacznie droższą.
Jedno wiemy na pewno: gamingowe produkty Lenovo zapowiadają się bardzo ciekawie. Testowaliśmy już choćby gamingową myszkę Lenovo M600, która wypadła w naszych oczach naprawdę dobrze. Czekamy na więcej informacji dotyczących produktów Lenovo Razer Edition, a także na możliwość testów innych urządzeń dla graczy od Lenovo.

Źródło: Razer