Razer Cynosa Chroma – membranowa klawiatura w niezłej (?) cenie

Firma Razer zaprezentowała właśnie dwa nowe urządzenia dla graczy. Są nimi membranowe klawiatury Razer Cynosa Chroma i Razer Cynosa Chroma Pro. Akcesoria, na co wskazuje już ich nazwa, wchodzą w skład linii urządzeń Chroma, czyli oferują w pełni konfigurowalne, 24-strefowe podświetlenie RGB, które synchronizować można pomiędzy poszczególnymi gadżetami Razera.Razer Cynosa ChromaRazer w swoich nowych klawiaturach zapewnił obsługę anti-ghostingu i umożliwił jednoczesne wciśnięcie i poprawne odczytanie komend z maksymalnie 10 klawiszy. Nie zabrakło funkcji nagrywania makr z uwzględnieniem odstępów czasowych w aktywacji poszczególnych klawiszy i częstotliwości raportowania na poziomie 1000 Hz.Razer Cynosa ChromaObudowy klawiatur zostały uszczelnione przed działaniem wody, więc nie straszne im będzie przypadkowe wylanie na nie cieczy.
Czym różni się Razer Cynosa Chroma od Razer Cynosa Chroma Pro? Rzeczą trywialną – model Pro wyposażono w system podświetlenia „Underglow”, który pozwala rozświetlić przy okazji… blat biurka. Czego to Ci producenci sprzętu dla graczy nie wymyślą?

Razer Cynosa Chroma kosztuje 59.99 dolarów (ok. 219 złotych), natomiast model Razer Cynosa Chroma Pro wyceniono na 79.99 dolarów (ok. 299 złotych). Na polskim rynku ceny te mogą być zwiększone o podatek VAT i nie wyglądać już tak… „atrakcyjnie”. 😉Razer Cynosa Chroma

Źródło: Razer