Ravcore Turbine – słuchawki dla graczy za 120 złotych

Ravcore Turbine to nauszne, dwukanałowe słuchawki stworzone dla graczy, którzy cenią sobie dokładne pozycjonowanie dźwięku z gry. Nowy zestaw audio od Ravcore skierowany jest do osób, które słuchawki do gry wykorzystują także do codziennego słuchania muzyki. Zestaw wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki o skromnym paśmie przenoszenia od 30 do 16 000 Hz i impedancji na poziomie 32 Ohm.
Słuchawki dla graczy nie mogą obyć się bez mikrofonu, który zazwyczaj – sztywno zamontowany na pałąku – rzuca się w oczy i przeszkadza użytkownikom, lubiącym słuchać muzyki poza domem. Projektanci Ravcore znaleźli idealne rozwiązanie i osadzili mikrofon w niewielkiej wypustce na lewej słuchawce. Dzięki temu sprzęt nadal przypomina outdoorowy zestaw audio.Ravcore TurbineCzerwone podświetlenie LED sprawia, że nowa propozycja polskiego producenta dobrze prezentować się będzie przy zgaszonym świetle. Ravcore Turbine zostały ponoć zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.Ravcore TurbineRavcore Turbine posiadają 210-centymetrowy kabel, zakończony dwoma 3,5-milimetrowymi wtyczkami jack oraz złączem USB, zapewnia dużą swobodę ruchu. Wtyczki pozwolą podłączyć zestaw zarówno do karty dźwiękowej komputera, jak i dowolnego urządzenia mobilnego, a USB odpowiada za zasilanie podświetlenia LED.
Słuchawki Ravcore Turbine będą dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie ok. 120 złotych. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są rozszerzoną gwarancją door-to-door przez okres 12 miesięcy od daty zakupu.
 

Źródło: Ravcore