RAGE 2 zapowiedziane! Oto zwiastun i gameplay nowej gry twórców DOOMa

Już dawno żadna gra nie zrobiła w sieci tak wielkiego zamieszania w tak krótkim czasie. Gdy gruchnęły pogłoski o tym, jakoby Bethesda miała przygotowywać nową odsłonę Rage, gracze byli wniebowzięci. Teraz plotki zostały oficjalnie potwierdzone w najlepszy możliwy sposób – za pomocą materiałów wideo oraz galerii zrzutów ekranu!RAGE 2Ekipa id Software, odpowiedzialna wcześniej za doskonałego DOOMa, Just Cause i Mad Maxa, zapowiedziała, że premiera Rage 2 odbędzie się w przyszłym roku. Nowy, zwariowany shooter prezentuje się naprawdę rewelacyjnie na obu opublikowanych właśnie zwiastunach. Akcja Rage osadzona jest w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której 80% osób żyjących na Ziemi zginęło w wyniku zderzenia naszej planety z asteroidą. Pozostali przy życiu są… No cóż, osobliwymi osobnikami.

Zwiastun z elementami gameplayu zdradza, że będziemy mieli do czynienia z rozgrywką odbywającą się w tempie, którego nie powstydziłby się najnowszy DOOM. Wszechobecne eksplozje, latające po ekranie flaki i ciekawa mechanika walki mają przyciągnąć przed ekrany monitorów miłośników gier akcji. Ostatnie dokonania id Software dają nadzieje, że przed nami kolejny satysfakcjonujący shooter na miarę rewelacyjnego DOOMa.

Bethesda zdradzi większą ilość szczegółów na targach E3, w trakcie swojej konferencji 10 czerwca. Swoją drogą, pokaz Bethesdy wydaje się bezapelacyjnie najciekawszym z pokazów, które czekają graczy. My już się nie możemy doczekać, a Wy? Czekacie na kolejną odsłonę The Elder Scrolls?RAGE 2RAGE 2RAGE 2RAGE 2