Rage 2 – nowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę

Ekipa id Software, odpowiedzialna wcześniej za doskonałego DOOMa, Just Cause i Mad Maxa, zapowiedziała, że premiera Rage 2 odbędzie się 14 maja bieżącego roku. Nowy, zwariowany shooter prezentuje się naprawdę rewelacyjnie na nowoopublikowanym zapisie rozgrywki.

Akcja Rage osadzona jest w 2185 roku, w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której 80% osób żyjących na Ziemi zginęło w wyniku zderzenia naszej planety z asteroidą. Pozostali przy życiu są… No cóż, osobliwymi ludźmi. Wcześniej publikowany zwiastun z elementami gameplayu zdradza, że będziemy mieli do czynienia z rozgrywką odbywającą się w tempie, którego nie powstydziłby się najnowszy DOOM. Wszechobecne eksplozje, latające po ekranie flaki i ciekawa mechanika walki mają przyciągnąć przed ekrany monitorów miłośników gier akcji. Ostatnie dokonania id Software dają nadzieje, że przed nami kolejny satysfakcjonujący shooter na miarę rewelacyjnego DOOMa.

Premiera RAGE 2 odbędzie się 14 maja 2019 roku. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.