Quersus prezentuje najnowsze fotele dla graczy z serii Vaos

W ramach nowej linii foteli Quersus Vaos zaprezentowano trzy modele – V501, V502 i V503, różniące się pomiędzy sobą materiałami wykorzystanymi do obszycia. VAOS 501 pokryto oddychającym materiałem „o wysokiej trwałości i przyjemnej w dotyku fakturze”. Poszycie uzupełniają dostępne w pięciu kolorach elementy ze skóry syntetycznej. Model V502 jest w całości obszyty ekoskórą z dziesięcioma wariantami kolorystycznymi detali. VAOS 503 pokryty jest czarną ekoskórą, ale charakteru dodają mu dodatkowe przeszycia w trzech kolorach do wyboru.
Dla wszystkich foteli z nowej serii dostępna jest opcja personalizacji zagłówka – MyQUERSUS. Za pomocą haftu komputerowego można naszyć na poduszkę dowolne hasło lub grafikę. Fotele rekomendowane są dla osób o wzroście od 170 do 185 centymetrów i wadze do 120 kilogramów. Stanowić mają złoty środek pomiędzy zaprezentowanymi wcześniej seriami EVOS i GEOS, skierowanymi do niższych lub wyższych użytkowników.quersus VaosWszystkie fotele Quersus zbudowano z metalowego, spawanego mechanicznie szkieletu, a siedzisko i oparcie odlano z pianki. W przeciwieństwie do starej generacji foteli gamingowych, w produktach Quersus nie ma ani parcianych pasków, ani odkształcających się gąbek.
Fotele Quersus umożliwiają dostosowanie poszczególnych elementów do preferencji użytkownika. Za wygodę odcinka lędźwiowego odpowiada mechanizm regulowany pokrętłem, który zastępuje stosowaną powszechnie, prowizoryczną poduszkę. Pokryte miękkim plastikiem podłokietniki można dostosować w czterech płaszczyznach, a zamontowany pod siedziskiem mechanizm Synchro umożliwia stopniową regulację odchylenia, przy zachowaniu pełnej stabilności.
Przypominamy, że na łamach Conowego.pl testowaliśmy już jeden z foteli polskiego producenta – Quersus E302. Byliśmy pod wrażeniem jego jakości wykonania i oferowanej przezeń wygody. Z fotela tej firmy po dziś dzień korzysta jeden z naszych redaktorów i mimo upływu czasu, fotel w dalszym ciągu wygląda jak dopiero co wyjęty z pudełka. Miejmy nadzieję, że konstrukcje z linii Vaos będą równie udane.
Fotele Quersus Vaos dostępne są w sprzedaży w cenie od 1449 złotych.