QuakeCon po raz pierwszy w Europie! Będzie się działo

W tym roku, po raz pierwszy w historii, Bethesda Softworks urządzi QUAKECON Europe, który odbędzie się w dniach 26-27 lipca, w Printworks, w Londynie. Wydarzenie będzie trwało równocześnie z tradycyjnym konwentem w Dallas, w Teksasie.
W związku z trwającymi właśnie obchodami „Year of DOOM”, fani odwiedzający konwent będą mogli zagrać w najnowsze i najlepsze gry od Bethesdy. Gwiazdą tego dwudniowego wydarzenia będzie DOOM Eternal, w którego będzie można zagrać po raz pierwszy poza Ameryką Północną. Dodatkowo będzie można osobiście sprawdzić szereg innych tytułów – już wydanych i jeszcze czekających na premierę.


Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2, QUAKE Champions, Fallout 76 i The Elder Scrolls Online – to tylko kilka pozycji, w które będzie można zagrać. Podczas QUAKECON Europe będzie można zobaczyć, od czego wszystko się zaczęło – pojawi się bowiem obszar retro, przedstawiający m.in. początki serii DOOM.

Oprócz tego, podczas konwentu dostępne będą galerie z grafikami, panele z udziałem ekspertów z branży gier wideo, kącik gier planszowych oraz możliwość spotkania z pracownikami Bethesdy.
Aby zarejestrować się i otrzymać pierwsze informacje o sprzedaży biletów, należy udać się pod adres www.quakecon.org/europe.