Przerażająco dobre oferty na wyprzedaży GOG.com na Halloween

Na GOG.com ruszyła wielka haloweenowa wyprzedaż gier. Przeceniono ponad dwieście gier i dodatków, a obniżki sięgają nawet 90%. Wśród najciekawszych obniżek znajdziemy:

– Klasyczne Quake i DOOM (-66%); 
– Zestaw D&D z Forgotten Realms, Ravenloft i nie tylko (-66%);
– Hotline Miami (-80%);
– Call of Cthulhu: Prisoner of IceShadow of the Comet (-75%);
– Seria The Suffering (-20%); 
– Darkest Dungeon (-60%) oraz rozszerzenie Crimson Court (-20%);
– The Vanishing of Ethan Carter(-80%);
– Bad Mojo Redux (-90%)

Osoby, które wydadzą na gry 55 złotych lub więcej otrzymają bezpłatnie doskonałą przygodówkę od Telltale Games, Tales from the Borderlands.
Uwaga: Co więcej, każdy zestaw halloweenowy jest „zestawem łączonym” – zgarnąć można jeszcze większe rabaty, kupując wszystkie gry w zestawie. Jeśli posiadacie już któreś z nich, musicie jedynie dobrać brakujące.

Od teraz, w ramach GOG Connect, dodać można do swojego konta prawie trzydzieści przerażających gier, w tym: Hand of Fate, SOMA, Amnesia, Layers of Fear i nie tylko. GOG Connect to świetny sposób na rozbudowanie biblioteki GOG, pozwalający wymienić niektóre zakupy w Steam na kopię bez DRM na GOG.com.


Wyprzedaż Halloweenowa 2017 trwa do 2 listopada, do godziny 23:00. Kwota potrzebna do odblokowania bezpłatnej gry może być różna w różnych regionach. Kody na bezpłatne gry będą dystrybuowane poprzez e-mail gdy osiągnięta zostanie docelowa kwota.
 

Źródło: GOG.com