Premiera Overwatch na konsolach i PC już 24 maja, otwarta beta 3 i 5 maja

Blizzard Entertainment ujawnił oficjalną datę premiery gry Overwatch – shootera, który od kilku miesięcy budzi ogromne emocje i przebywa w fazie zamkniętych beta testów. Gra Overwatch trafi do sprzedaży w wersji na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji Xbox One i Playstation 4 już 24 maja.
Poinformowano nas także o wyznaczeniu dwóch dat przeprowadzenia otwartych beta testów gry. Osoby, które zdecydują się na zakup Overwatch w przedsprzedaży, będą mogły testować go od 3 maja. Pozostali chętni uzyskają taką możliwość dnia 5 maja. Dodać należy, że beta testy zostaną przeprowadzone równolegle na wszystkich platformach.

Każdy z graczy, który zakupi tytuł w przedsprzedaży otrzyma dwa klucze do zamkniętych testów gry. Blizzard zapowiedział, że w otwartych beta testach dostępne będzie wszystkie 21 postaci, a także pełna pula map.
W sprzedaży znajdują się obecnie dwie edycje Overwatch. Pierwsza z nich – standardowa, wyceniona jest w Battle.net Store na 40 euro. Za wersję Origins Edition trzeba zapłacić 60 euro. Cena edycji kolekcjonerskiej Collector’s Edition nie jest jeszcze znana.
Graliście? Będziecie grać?

Źródło: Blizzard