Poznaliśmy datę premiery serialu Wiedźmin od Netfliksa!

Kiedy premiera serialu Wiedźmin od Netfliksa? Już wiemy! Lauren S. Hissrich, scenarzystka wyczekiwanych przygód Geralta z Rivii poinformowała, że debiut Wiedźmina na platformie VOD nastąpi w 2019 roku. To doskonałe wieści zważywszy na to, że pierwotnie planowano go dopiero na 2020 rok.wiedzmin netflix premieraLedwie przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że w rolę Geralta z Rivii wcieli się w serialu Henry Cavill. Bez względu na to jak go wszyscy oceniamy powinniśmy cieszyć się, że produkcję swoim nazwiskiem promował będzie aktor rozpoznawalny w niemal każdym kraju na świecie za sprawą swojej roli filmowego Supermana. Miejmy nadzieję, że Netflix całą resztę aktorów ściągnie z równie wysokiej półki.
Jeśli w takim tempie będziemy zasypywani informacjami na temat serialu, to wkrótce powinniśmy poznać także nazwiska odtwórców innych ról. Ja już nie mogę doczekać się informacji na temat tego, które aktorki wcielą się w role Yennefer oraz Triss. Bardzo ciekawi mnie także odtwórca roli Jaskra.

Kto zagra Yennefer w serialu Wiedźmin? Nie wiemy, ale castingi trwają!

Do sieci trafiły niedawno nowe nagrania prezentujące przesłuchania aktorek, które miałyby wcielić się w rolę Yennefer oraz Renfri zwanej Dzierzbą, księżniczki Creyden. Do drugiej z ról pretenduje Polka, Magdalena Korpas.

W roli Yennefer tym razem występuje początkująca aktorka Nickie Azzam.

Jak prezentuje się na tle poprzedniego nagrania, w którym to Sarah Wylie starała się o rolę Yennefer?

Zobaczcie przesłuchania trzech innych, pięknych aktorek pretendujących do angażu w roli Yennefer:

Kto zagra Yenefer w serialu Wiedźmin? Zobaczcie wideo z castingów