Porównanie grafiki w Battlefield 1 – PC vs konsole

Nowa odsłona serii Battlefield – Battlefield 1 przenosi nas w realia I Wojny Światowej. W otwartej becie udostępniono tylko jedną mapę i dwa tryby gry. Gracze stają ze sobą w szranki na Pustyni Synaj, która nie jest przesadnie urozmaicona graficznie, ale i tak pokazuje potencjał drzemiący w silniku Frostbyte 3.
Na kanale Candyland w serwisie YouTube ukazał się film porównujący grafikę w grze Battlefield 1 na różnych platformach – komputerach osobistych oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. Na każdej z nich nowy tytuł prezentuje się co najmniej nieźle, jednak w oczy dość mocno rzuca się to, że Xbox One odstaje od stawki. W przypadku komputerów osobistych cuda czyni funkcja supersampling, która znacząco podnosi rozdzielczość wyświetlanej grafiki.
Zobaczcie sami i oceńcie, która platforma jest Waszym faworytem. Testy przeprowadzano na komputerze wyposażonym w procesor Intel Core i7-6700K, kartę graficzną Palit GeForce GTX 980 Ti 6 GB, a także 16 GB pamięci RAM.

Graliście już w betę Battlefield 1? Jak prezentują się Wasze wrażenia? Czy przypada Wam do gustu mocno przejaskrawiona konwencja I Wojny Światowej?
 
 

Źródło: YouTube