Polskie Book of Demons w wersji pudełkowej już 31 stycznia

Gra Book of Demons od warszawskiego studia Think Trunk okazała się naprawdę niezłą produkcją, która znalazła się jakby w cieniu innych premier. Już 31 stycznia polscy gracze będą mogli nabyć ją w wersji pudełkowej. Polska wersja fizyczna będzie zawierała art book oraz zestaw kart z bossami.

Jeżeli jesteście fanami Diablo, zdecydowanie powinniście wypróbować tę polską produkcję, w której nie brakuje nawiązań do pierwszej części kultowej serii Blizzarda. Book of Demons to osadzona w realiach fantasy gra akcji hack’n’slash, w której umieszczono zarówno elementy RPG, jak i karcianki. Gracze przemierzają papierowe podziemia, napotykając hordy papierowych potworów, aby dostać się do arcydemona ukrytego na najgłębszym poziomie piekła. Skąd tak dużo papieru? Gra, jak wskazuje jej tytuł, osadzona jest w książce, a więc jej otoczenie i bohaterowie wyglądają jak bohaterowie wycinanki.Najciekawsze premiery gierNajważniejsze cechy gry:

●    Połączenie gry Hack & Slash i gry z kartami
●    Losowo generowane podziemia
●    40 kart na klasę postaci, nie licząc magicznych i legendarnych wariantów
●    Tryb Roguelike dla fanów wyjątkowej trudności
●    70+ typów potworów z różnymi cechami i zasadami
●    Wsparcie dla kontrolerów Xbox i Steam
●    3 podziemne krainy i epickie walki z Końcowymi Bossami
●    Miesięczne i historyczne rankingi, 200+ Osiągnięć

Gra Book of Demons spędziła dwa i pół roku we wczesnym dostępie i w tym czasie wiele z powyższych elementów zostało dodanych w odpowiedzi na sugestie społeczności graczy. Book of Demons jest pierwszą odsłoną w Return 2 Games – serii gier mid-core, inspirowanych złotą erą gier PC.
Cena wersji pudełkowej Book of Demons powinna wynosić około 80 złotych.