Polski Moto Rider GO jedną z czterech najlepszych gier w Google Play

Moto Rider GO to mobilna gra wyścigowa, w której gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli najlepszych motocykli na świecie, typów takich jak chopper, cross czy superbike. Użytkownik, wcielając się w rolę profesjonalnego motocyklisty, bierze udział w licznych, odbywających się na zatłoczonych ulicach wyścigach. Twórcy po raz kolejny oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu wirtualnych pojazdów, co pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań lub wymagań danej misji. T-Bull zadbał także o duży wybór trybów rozgrywki oraz rozmaite trasy na wielu różnych mapach. Wszystko to sprawiło, że produkcja spotkała się z ogromnym uznaniem graczy i jest najszybciej zyskującą na popularności grą studia.

Moto Rider GO jest czwartą wyścigową oraz trzydziestą czwartą ogółem najlepszą grą w Polsce na platformie Android. To ogromny sukces naszego studia i najlepszy prezent noworoczny jaki możemy sobie wymarzyć jako twórcy. Na innych rynkach możemy również pochwalić się wysokimi pozycjami w rankingach z dużą dynamiką wzrostu. Moto Rider GO udowadnia, że polscy producenci podbijają serca rodzimych graczy i odnoszą sukcesy nie tylko na rynku tradycyjnych gier komputerowych czy konsolowych, ale także tych tworzonych z myślą o urządzeniach mobilnych mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Nasza najnowsza produkcja odnotowała już miliony pobrań na całym świecie – w samą Wigilię przybyło nam aż 380 000 graczy. W okresie świąt byliśmy w rankingu 10 najpopularniejszych gier w sklepie Google Play w Polsce. W takich krajach jak Brazylia, Azerbejdżan, Pakistan czy Indie w dalszym ciągu utrzymujemy pozycję lidera w kategorii najlepszych gier wyścigowych. – podkreśla Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Moto Rider GO zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Grę Moto Rider GO można pobrać ze sklepu Google Play.

 

Źródło: Google Play