Pewien gracz stworzył robota, który zbiera walutę w Battlefroncie 2 za niego

Załóżmy, że kupiliście Battlefronta 2 i chcecie zebrać w grze sporo kredytów (a wręcz musicie) – w końcu bohaterowie nie są tani – ale tak naprawdę wcale nie macie ochoty tego robić. Co zatem zrobicie? Cóż, tak jak pewien użytkownik Reddita, który najwyraźniej miał zbyt dużo wolnego czasu, możecie zbudować sobie robota, który będzie kolekcjonował kredyty za Was.
Miejcie na uwadze to, że owy robot w rzeczywistości nie gra w grę, ale w zasadzie wcale nie musi tego robić. Jak zaznacza serwis Videogamer, w Battlefroncie 2 tak naprawdę nie trzeba robić niczego produktywnego, aby zdobywać kredyty – do tego wystarczy sama obecność. Maszyna ta, a raczej „Droid Progresji z poczuciem Dumy i Satysfakcji” raz na jakiś czas dla niepoznaki uderza w przyciski na padzie.

Technicznie, robot przedstawiony na filmiku jest drugą wersją „Droida Progresji z poczuciem Dumy i Satysfakcji”: „Początkowo mój robot posiadał jeden patyczek, którym poruszał joystickami. Następnie zdałem sobie sprawę z tego, że umiejętność automatycznego powrotu do rozgrywki została spatchowana. Dlatego dodałem drugi patyczek, aby losowo naciskać X lmao.” – pisze twórca maszyny, lowberg.
Nie ma co ukrywać – jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie, a w tym przypadku się to sprawdza wręcz idealnie.
Jeśli zastawiacie się, czemu robot zawdzięcza swoją spektakularną nazwę, przypominamy, że w najbardziej minusowanym poście na Reddicie w historii EA napisała, że czas potrzebny na odblokowywanie bohaterów w Star Wars: Battlefront 2 tak wielki, aby gracze mogli doświadczyć poczucia dumy i satysfakcji .

Źródło:Reddit