Palit przedstawia kartę graficzną GTX1080 GameRock

Seria kart graficznych GameRock została stworzona z myślą o graczach – urządzenia wyposażono w najnowsze i skuteczne rozwiązania odprowadzające ciepło oraz podzespoły wysokiej jakości.
Technologie
GeForce GTX 1080 to najbardziej zaawansowany układ graficzny stworzony z myślą o grach jaki kiedykolwiek powstał. Karta została stworzona w oparciu o najnowszą architekturę NVIDIA Pascal GP104, 2560 rdzeni CUDA i 8 GB pamięci GDDR5X pracującej z efektywnością 10 GHz na 256 bitowej magistrali. Karta została zaprojektowana tak, aby dostarczać nawet 3 razy większą wydajność w porównaniu do poprzedniej generacji kart graficznych (dość powiedzieć, że jej wydajność jest dwukrotnie wyższa niż najlepszego dotychczas GeForce Titan X). Podwójny BIOS zapewnia większą ochronę w przypadku błędu powstałego w jednym VBIOS.Palit GTX1080 GameRockOświetlenie LED
Karta została wyposażona w oświetlenie LED, które może być  zmieniane zgodnie z temperaturą karty. Użytkownicy mogą wybierać spośród 16,8 miliona kolorów tak, aby jak najlepiej dopasować ją do swojego stylu.
Technologia 0 dB
Karta działa bezgłośnie podczas pracy z aplikacjami multimedialnymi i pod lekkim obciążeniem. Wentylatory włączają się jedynie podczas większego obciążenia, kiedy temperatura przekracza 60°C.

 

 

 

ROZGRYWKA

ROZWIĄZANIA TERMICZNE

JAKOŚĆ

Oświetlenie RGB LED

Technologia 0-dB

8 faz + 2 PWM

NVIDIA Pascal™

Wspornik Honeycomb

Podwójny BIOS

Technologia ThunderMaster

Zoptymalizowany przepływ powietrza

DrMOS

Stylowa obudowa

Łopatki TurboFan

Miedziana baza

 

10cm-10cm podwójny wentylator

 

 

Źródło: inf. prasowa