Ozone Strike X30 – klawiatura mechaniczna RGB w świetnej cenie

Ozone Strike X30 wykorzystuje technologię podświetlenia RGB, która pozwala na swobodną modyfikację oświetlenia każdego klawisza (!), z 16.8 milionem kolorów oraz różnych efektów świetlnych. Dla jeszcze bardziej zaawansowanej konfiguracji Ozone dodał dziesięć gotowych ustawień. Można je zmieniać „w locie”.Ozone Strike X30Ozone Strike X30 została zaprojektowana z myślą o trwałości, dlatego zastosowano w niej solidną obudowę oraz metalową płytkę wewnątrz. Żywotność przełączników mechanicznych Kaihua określa się na 55 milionów kliknięć. Całość wykonana jest w minimalistycznym i eleganckim stylu.Ozone Strike X30Klawiatura posiada opcję G-mode, co daje pewność, że nie wyjdziemy z gry przez przypadek – jej aktywowanie wyłącza m.in. działanie klawisza Windows. Anti-ghosting pozwala wcisnąć do sześciu klawiszy na raz, bez obawy o to, że komenda z któregoś z nich nie zostanie odczytania.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wypuszczenia Strike X30. Chcieliśmy stworzyć klawiaturę, która zawiera wszystkie najważniejsze funkcje wymagane przez obecnych graczy, a jednocześnie uczynić go dostępnych dla wszystkich, aby się nim cieszyć…” mówi Rafael Borrego, inżynier produktu w Ozone.

Nowy Strike X30 jest w pełni zgodny z systemem Windows, Android, Mac i Linux, gdyż nie wymaga żadnego oprogramowania.Ozone Strike X30Strike X30 będzie dostępny w Polsce na początku lutego. Sugerowana cena detaliczna to 399 złotych. Niewiele jak na klawiaturę mechaniczną, a jeszcze mniej, jak na klawiaturę mechaniczną z podświetleniem RGB.
Dane techniczne:

Ilość przycisków: 104 przycisków,
Przełączniki: mechaniczne Kaihua czerwone
Żywotność: 55 millionów kliknięć
Podświetlenie: RGB, 16.8 milionów kolorów
Rozmiar: 455x161x37 mm
Długość kabla: 1.8 m w oplocie
Kompatybilność: Windows®- (Win 10, 8.1, 8, 7, XP), Mac, Android i Linux
Tryb Anti-ghosting : N-keys i 6 przycisków na raz bez konfliktu.

Źródło:Ozone