Ozone Gaming pojawi się na IEM w Katowicach

Na polskiej imprezie ma być ponad 100 tysięcy odwiedzających oraz blisko 20 milionów widzów na Twitch’u. Całość odbędzie się w dobrze wszystkim znanym katowickim Spodku w dniach od 4 do 6 marca. Można powiedzieć, że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, gdyż jest to zdecydowanie największe święto polskiego gamingu, podczas którego uczestnicy będą mogli zobaczyć walkę najlepszych zawodowych graczy z całego świata.
Ozone Gaming na stoisku zaplanował wiele atrakcji. Między innymi będzie można zmierzyć się właśnie z jednym z najlepszych profesjonalnych teamów LOL – Origen, który ma duże szanse na zwycięstwo na tegorocznym IEM’ie. Chętni będą mogli otrzymać autografy graczy oraz porozmawiać z nimi o taktykach. Oprócz tego przewidziane są liczne konkursy z nagrodami sprzętowymi i gadżetami.
Dodatkowo na stoisku firmy Ozone Gaming w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, obok Spodka, będzie można spotkać i podyskutować na żywo ze znanymi youtuberami jak: EvarezTP i blackwhite TV. W miejscu tym będzie również prowadzony punkt sprzedaży produktów Ozone Gaming, wspierany przez sklep MediaArena, gdzie w specjalnych cenach każdy będzie mógł nabyć sprzęt tego producenta. Zaznaczone jest jednak, że ilość produktów na specjalnych rabatach będzie ograniczona.
Testowaliśmy już wiele produktów tego producenta i zdecydowanie zasługuje on na większą popularność w Polsce. Intel Extreme Masters 2016 to doskonała okazja, żeby poznać bliżej tę godną uwagi europejską markę.

Źródło: inf. prasowa