Oto zawartość przepustki sezonowej Star Wars: Battlefront

Premierze gry Star Wars: Battlefront towarzyszą ogromne emocje. Gracze podzielili się na dwa obozy – fanów Gwiezdnych Wojen i osób rozemocjonowanych nadchodzącą premierą na podstawie wrażeń z bety oraz osób nie do końca usatysfakcjonowanych tym, co zobaczyli na ekranie. Wydaje mi się, że nasza dzisiejsza wiadomość o zawartości Przepustki Sezonowej do gry, sprzedawanej w cenie 39,99 euro na nowo wzbudzi Wasze emocje.

Wiele osób zdołało już zauważyć, że najgorętsze premiery tego roku, tak zwane tytuły AAA sprzedawane są w dość wysokich cenach. Nie inaczej jest ze Star Wars: Battlefront, które kosztuje 169 złotych. Oliwy do ognia dolewa fakt, że EA po raz kolejny jeszcze przed premierą gry zapowiedziała do niej kilka dodatków DLC oraz udostępniła w sprzedaży tzw. Season Pass, czyli Przepustkę Sezonową, w ramach której gracze otrzymaja dostęp do dodatkowej zawartości w grze. O tym, że zawartość wersji podstawowej Star Wars: Battlefront już poznaliśmy napisaliśmy TUTAJ.
Jeśli więc zdecydujecie się kupić Star Wars: Battlefront Season Pass w cenie 49,99 dolarów / 39,99 euro (czyli ok. 160-200 złotych), w zamian otrzymacie przede wszystkim dostęp do nowej zawartości 2 tygodnie przed graczami, którzy kupować będą dodatki oddzielnie. W skład Przepustki Sezonowej (pierwszy dodatek planowany na początek 2016 roku) wchodzą:

  • 20 nowych gadżetów i broni
  • 4 nowych bohaterów
  • 16 nowych map (w tym prawdopodobnie nowe planety)
  • 4 nowe tryby gry
  • wcześniejszy o 2 tygodnie dostęp do nowej zawartości
  • animacja „Shoot First”

Widzicie więc sami, że w ramach przepustki sezonowej zawartość gry ulegnie niemalże podwojeniu. I o to właśnie pretensję do EA ma tak wiele osób – że wypuszczają niepełny produkt, którego łączna cena opiewa na blisko 400 złotych. Zgadzacie się z tym, czy może sprzedaż DLC w dniu premiery podstawowej wersji gry uważacie za coś zupełnie normalnego?
Premiera Star Wars: Battlefront w wersji na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji Playstation 4 i Xbox One odbędzie się w Polsce 19 listopada bieżącego roku.

Źródło: EA