Oto pierwszy zwiastun nowej gry osadzonej w uniwersum The Walking Dead

Nadciąga kolejna gra osadzona w uniwersum The Walking Dead i prezentuje się ona naprawdę ciekawie. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tego tytułu. Możemy zobaczyć w nim Aidana – jednego z wielu protagonistów produkcji. Jak pokazuje materiał, akcja gry przynajmniej częściowo osadzona jest w mieście Waszyngton, ale nie w jego najlepszej wersji – miejsce to opanowali bowiem zombie.
Za „The Walking Dead”, bo tak brzmi nazwa omawianej gry, odpowiada studio Overkill Software, znane z serii Payday. Tytuł ma być kooperacyjną strzelanką, w której będziemy tworzyć z innymi graczami czteroosobowe zespoły, stawiać czoła hordom zombie oraz wzmacniać nasze bazy.
W grze będziemy mogli wcielić się w jedną z czerech postaci, takich jak zaprezentowany w zwiastunie Aidan. Każdy z bohaterów ma mieć specjalne zdolności, drzewko rozwoju oraz własną historię. Wraz z nimi udamy się do wielu raidów i wykonamy wiele misji, które pomogą nam w uzupełnianiu zaopatrzenia oraz znajdowaniu dodatkowych osób, które pomogą w obronie bazy przed potencjalnymi napastnikami.
Akcja gry ma rozgrywać się niedługo po opanowaniu Waszyngtonu przez zombie, o czym poinformowano podczas transmisji, podczas której ujawniono tytuł.
Poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun, a także materiał przedstawiający zespół pracujący nad grą.

Źródło: YouTube